Aktualności

Serdecznie witamy na stronach ekportera warzyw i owoców - firmy Polsweet. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo informcje, których szukacje.

Polsweet - eksporter warzyw i owoców

Szanowni Państwo,
Firma Polsweet powstała w 2003 r. Reprezentujemy jedna z większych grup producentów świeżych owoców i warzyw w Polsce. Produkcja i jakość naszego towaru tworzona jest z inicjatywy połączenia sił gospodarstw ogrodniczych , obejmujących województwo zachodnio - pomorskie.
Firma Polsweet jest członkiem Spółdzielni Producentów Owoców i Warzyw TURGOR i w ramach naszych struktur handlowych prowadzi sprzedaż produktów Spółdzielni.
Spółdzielnia Producentów Owoców i Warzyw TURGOR w Górznie-Wybudowanie powstała w 2003 r.  Łączna powierzchnia uprawna to około 2500 ha.
Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą na rynek świeży: brokułu, kalafiora, cebuli, kapusty białej, kapusty pekińskiej, kapusty włoskiej, sałaty lodowej, rzodkiewki, pora, marchewki, pietruszki, selera, buraka, włoszczyzny. Wszystkie produkty pochodzą z własnych pól uprawnych.
W swojej ofercie posiadamy również jabłka różnych odmian ze zbiorów naszych sadowników.
Spółdzielnia TURGOR posiada nowoczesną bazę produkcyjną i przechowalniczą. Obiekty produkcyjno - przechowalnicze wraz z wyposażeniem były realizowane z myślą o jak najszybszym wychłodzeniu świeżych owoców i warzyw, a następnie o utrzymaniu łańcucha chłodniczego w całym procesie technologicznym, w celu osiągnięcia wysokiej jakości i trwałości produktów. Właśnie z myślą o jakości wdrożyliśmy system analizy zagrożeń i kontroli punktów krytycznych HACCP.

Nasiona i rozsady kupujemy tylko od najlepszych i sprawdzonych dostawców, a sami dalej dbamy o dobrą jakość naszych surowców między innymi uzyskując certyfikaty GLOBAL GAP. Nasze owoce i warzywa są poddawane wnikliwej ocenie jakościowej przez przeszkolony w tym kierunku personel. Tylko surowiec najlepszej jakości stanowi bazę dla naszych produktów.
Mamy bogate doświadczenie w produkcji i konfekcjonowaniu na potrzeby dostaw do sieci handlowych. Obecnie celem naszej Spółdzielni jest dotarcie bezpośrednio do naszych odbiorców aby wyeliminować pośredników. Liczymy na Państwa zainteresowanie naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy! Kontakt z firmą

strony flash, layouty